Dni Kariery

Apr 29th 2010, 10:11 | Archiwalne | Administrator

Kochani,
6.05 na UJ-Collegium Medicum to w tym roku Dzień Kariery :) w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego UJ CM przy ul. Łazarza 16 odbędą się warsztaty, prezentacje, dyskusje na temat możliwości kariery po kierunkach medycznych. W trzech panelach tematycznych dla każdego z Wydziałów Collegium Medicum możemy się posłuchać na temat:

  • studiów doktoranckich- referują kierownicy studiów doktoranckich
  • różnych dróg kariery medycznej- referuje Okręgowa Izba Lekarska, Okręgowa Izba Aptekarska, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
  • sytuacji medyków na rynku pracy i w prywatnych firmach- doradcy oraz specjaliści od zatrudnienia

Do zaproszenia przyłącza się Rada Samorządu Studentów UJ-CM. :)
Do zobaczenia w czwartek!

Kasia Wawrzycka Przewodnicząca RSS UJCM

"Zapraszam wszystkich studentów i absolwentów Wydziału Lekarskiego, Farmaceutycznego i Nauk o Zdrowiu na Dzień Kariery w Uniwersytecie Jagiellońskim - Collegium Medicum. Impreza odbędzie się pod Patronatem Honorowym Prof. dr hab. med. Wojciecha Nowaka – Prorektora Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum. Zapraszam w dniu 6 Maja 2010 (czwartek) do Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Wydziału Lekarskiego UJ CM przy ul. św. Łazarza 16 w godzinach 14.30-20.00. Szczegóły Dnia Kariery w UJ CM są w załączonym plakacie w pliku pdf."

Maciej Rogala Akademickie Biuro Karier UJ CM

ul. Św. Anny 12
31-008 Kraków
tel.603-062-236"

Załączniki

Plakat:
dnikariery_plakat.pdf

plik Adobe PDF, 48,2 KB