Orientalna Noc

Mar 30th 2010, 20:17 | Archiwalne | Administrator

MILE WIDZIANY ORIENTALNY STRÓJ!!!!!!!!!!


WSTĘP WOLNY!


Zabawę rozpoczynamy 9 kwietnia o godzinie 21.00.


Czekają na Was:

  • pokazy tańca brzucha
  • malowanie henną
  • konkursy z nagrodami
  • zniżki na shishy dla studentów

Pokazy tańca brzucha zostały przygotowane przez wspaniałe tancerki:

Hayfa: tancerka International Dance Organization oraz Polskiej Federacji Tańca. Zdobyła I miejsce w Pucharze Polski w Tańcu Brzucha w kategorii – kobiety solo (Polska FederacjaTańca) oraz V miejsce w Pucharze Świata w tej samej kategorii (International Dance Organization). Pracuje jako instruktor tańca brzucha od 4 lat. Przez dwa lata prowadziła także grupę festiwalową w Szkole Tańca Nova, gdzie jej kursantki podczas ostatniego Festiwalu Tańca Brzucha zdobyły Pierwsze Miejsce w pokazach grupowych w kategorii „klasyczny taniec brzucha”.
www.hayfa-hazine.com

Zaina: tancerka, instruktorka, choreograf. Zdobywczyni II miejsca na Pucharze Świata organizowanym przez Ligę Profesjonalistów Tańca Brzucha i Federację Tańca Orientalnego(Rosja) na Cyprze, w klasyce jak i II miejsca w kategorii show belly dance oraz brązowa medalistka Otwartego Pucharu Ukrainy 2010 w Doniecku. Laureatka Mistrzostw Polski IDO belly dance 2008 i 2009 Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy w Mińsku i Mistrzostwach Świata w Moskwie. Zdobywczyni I miejsca na IV Festiwalu Tańca Brzucha Nova Orient 2009.
www.zainashow.pl

Przebieg:

21.00: rozpoczęcie imprezy, przywitanie gości.

22.00: pokazy tańca brzucha (Hayfa, Kinga), konkurs na najlepszy/najciekawszy strój (przebranie związane z tematyką wieczoru).

23.00: pokazy tańca brzucha (Zeina, Dagmara), konkurs „szalone daktyle” (czas trwania: 30-60 s., polega na zjedzeniu jak największej liczby daktyli w wyznaczonym czasie).

24.00: pokazy tańca brzucha (Hayfa, szkoła tańca Hayfa-Hazine), konkurs „wielki buch” (na największą i najgęstszą chmurę dymu puszczonego z shishy).

01.00: pokazy tańca brzucha (Zeina, Kinga z grupą), konkurs „pomylone rodzynki” (ile rodzynek jest w szklance/kieliszku?)

Do godziny 1 zabawa będzie przebiegać w rytm Muzyki Orientalnej, od 2 do rana R'N'B.

Przebieg imprezy może nieznacznie różnić się od powyższego (zamiana tancerek, konkursów), atrakcje także bez winy organizatora mogą nieznacznie przesunąć się w czasie.

Zapraszamy!!!!!!