Grasz o staż

Mar 4th 2010, 11:37 | Archiwalne | Administrator

Wszystkie informacje na stronie www.grasz.pl

Wszystkie praktyki oferowane w konkursie są płatne - laureaci otrzymują za nie wynagrodzenie w kwocie 2 200 złotych brutto za miesięczny staż w firmie. Każda praktyka jest także merytoryczna, co pozwala laureatowi zdobyć niezbędne na rynku pracy doświadczenie.

Konkurs to jednak nie tylko praktyki. W tegorocznej edycji organizatorzy mają do zaoferowania nagrody dodatkowe takie jak studia MBA, studia podyplomowe, międzynarodowe kursy marketingowe, specjalistyczne szkolenia interpersonalne, kursy językowe oraz prenumeraty czasopism, a także nagrody książkowe.

Aby wziąć udział w konkursie "Grasz o staż" trzeba być studentem III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich lub inżynierskich, III roku studiów licencjackich oraz I i II roku studiów uzupełniających.
W konkursie mogą wziąć też udział absolwenci, którzy w dniu rozpoczęcia konkursu nie przekroczyli 30 roku życia. Kolejny krok to zarejestrowanie się na stronie www.grasz.pl, wypełnienie ankiety, która w konkursie pełni rolę CV, a następnie wybranie i przystąpienie do rozwiązywania jednego, dwóch lub trzech zadań konkursowych spośród wszystkich 67 dostępnych na stronie internetowej www.grasz.pl.

Wystarczy rozwiązać kazus - pamiętając o wymogach formalnych pracy - masz na to czas do 7 kwietnia! Zgłoszenia autorów najlepszych prac zostaną przekazane do fundatorów praktyk, którzy dokonają wyboru laureatów w drodze rozmów kwalifikacyjnych.

W razie pytań piszcie!

Większość laureatów otrzymuje po praktykach propozycję stałej pracy u fundatora!

Pamiętaj - www.grasz.pl - znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje - listę praktyk, fundatorów, wymogi, regulamin oraz zadania.

Tekst opracowała:
Aleksandra Tomczyk - Koordynator konkursu "Grasz o staż"