Medykalia 2012

May 12th 2012, 21:50 | Domy Studenckie UJ CM w Prokocimiu |

Największe wydarzenie kulturalno – rozrywkowe organizowane przez Radę Mieszkańców oraz Samorząd Studentów UJ-CM, odbywające się na terenie naszych akademików to oczywiście, wielkie święto studentów CM - Medykalia :) Po zeszłorocznym sukcesie reaktywacji wydarzenia, zdołaliśmy zrealizować znacznie poważniejszy i zaawansowany projekt, rozkładając go na dwa dni:

Pierwszego dnia jeden z największych klubów w Krakowie – Fashion Time, został wypełniony naszymi studentami, natomiast drugiego - zorganizowaliśmy cykl koncertów na terenie Domów Studenckich. Zaprosiliśmy popularne zespoły, takie jak: Hurt, The Stray, Clock Machine, Madżenta, które pomimo niesprzyjającej deszczowej pogody, zostały pozytywnie i bardzo ciepło przyjęte przez bawiących się studentów.

Tak wyglądała zapowiedź Medykaliów:

Rada Mieszkańców Domów Studenckich w Prokocimiu, wraz z Radą Samorządu Studentów UJ-CM zaprasza na największe wydarzenie kulturalno-rozrywkowe tego roku akademickiego - Medykalia 2012!

Data - 12.05.2012 r.

Miejsce - Osiedle Domów Studenckich UJ-CM w Prokocimiu. ul Badurskiego.

Start - 19:00

Wejście na płytę koncertów jedynie za okazaniem legitymacji studenckiej lub karty mieszkańca.

Program:

19:00 - Uroczyste zakończenie Ekstraklasy IFMSA AZS UJ-CM
20:00 - Madżenta
21:00 - The Stray
22:00 - Clock Machine
23:00 - HURT

W trakcie koncertów nad waszym bezpieczeństwem będzie czuwała dodatkowa ochrona i obstawa medyczna.

Tego dnia na osiedlu domów studenckich pojawi się również punkt cateringowy, w którym będzie można kupić smakołyki z grilla, kawałki pizzy i zimne napoje.

Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i wspaniałą zabawę w doborowym towarzystwie!! 

Link do galerii