50 bezpłatnych kart wstępu na Międzynarodowy Kongres Praw Człowieka organizowany przez UJ

Dec 1st 2012, 14:55 | Komisje Samorządu |

Już za tydzień Kraków stanie się światową stolicą praw człowieka, a to wszystko za sprawą Międzynarodowego Kongresu Praw Człowieka organizowanego przez Uniwersytet Jagielloński. 

Wybitni przedstawiciele nauki, pracownicy organizacji pozarządowych i dziennikarze z całego świata spotkają się, by podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie ochrony praw człowieka. Kongres w całości prowadzony będzie w języku angielskim. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent RP Bronisław Komorowski. Mowę powitalną wygłosi laureat Pokojowej Nagrody Nobla, Lech Wałęsa.

Mamy przyjemność poinformować, że dzięki wsparciu polskich firm i instytucji istnieje możliwość w pełni sfinansowania uczestnictwa w konferencji pięćdziesięciu osobom z grona pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Więcej informacji o Kongresie można znaleźć na stronie http://www.hre2012.uj.edu.pl/.

Zgłoszenia prosimy przysyłać do Szymona Olszynki na adres:szymon.olszynka@gmail.com do 2 grudnia 2012 r. (decyduje kolejność zgłoszeń). 

 

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu!