Gra Miejska 13-64. Początek

Mar 30th 2014, 22:03 | Aktualności |

Jest rok 1364 r. W Krakowie właśnie powstała Akademia, miasto rozwija się prężnie za sprawą Kazimierza Wielkiego. Chcąc poszerzyć własną wiedzę i zarobić na chleb, wędrowni medycy i balwierze z różnych stron kraju licznie ściągają do Krakowa. Ich celem jest zostanie Najbardziej Utytułowanym Medykiem. Tylko nieliczni zrobią prawdziwą karierę i staną do walki o tytuł Królewskiego Medyka. By to osiągnąć, będą musieli uczyć się (w Akademii oczywiście), praktykować w mieście i po okolicznych wsiach, produkować specyfiki, zmierzyć się z zabobonami, rzezimieszkami, Fałszywym Autorytetem, mało tolerancyjnymi strażnikami miejskimi oraz nieuczciwą konkurencją ze strony szalbierzy mieniących się balwierzami. Graczy czekają też pojedynki na tytuły, grupowe konsylia i śmiertelnie niebezpieczna wyprawa wojenna..

Na zwycięskie drużyny czekają czytniki e-book Amazon Kindle Paperwhite 2 i wiele innych fantastycznych nagród!

Gra toczyć się będzie od godz. 9.30 do 15 w centrum Krakowa - od parku Jordana, przez Stare Miasto, po rondo Mogilskie. Ze względu na duży obszar dopuszczamy każdy rodzaj transportu - od własnych nóg po samochód.

Do udziału w zabawie zapraszamy 3-osobowe drużyny złożone ze studentów i/lub pracowników UJ oraz UJ CM. Do czwartku 10 kwietnia czekamy na zgłoszenia. Szczegółowe zasady rozgrywki gracze otrzymają 2 dni przed grą, natomiast w grze może wziąć udział nie więcej niż 500 osób.

Rejestracja, regulamin i pozostałe informacje:

www.grymiejskie.krakow.pl

Zapraszamy!