Farmaceutyczne Halloween Party

Oct 20th 2014, 18:01 | Aktualności |

Tak jak w zeszłym roku wszystkie nocne zjawy, czarownice, wampiry i duchy zapraszamy również na imprezowy BEFORE TRAMWAJOWY! 

W piątek 24 października o godz.19.53, z przystanku Prokocim, tramwaj widmo zabierze wszystkie rozszalałe czarownice i ociekające krwią wampiry na specjalny kurs po Krakowie. Niech miasto boi się nas tej nocy! Przy muzyce DJ Tadika pokażemy jak strrrrrasznie się bawimy! 

O 22.00 każda czarownica, w towarzystwie kreatur i pająków, poleci na swej miotle do klubu DIVA przy ul.św.Tomasza 20, gdzie po spotkaniu z pozostałymi kościotrupami dalsza część strrrrrrasznej imprezy! 


UWAGA! 

- Ilość miejsc w tramwaju ograniczona! Zaproszeń wystarczy dla pierwszych 80 osób, które najszybciej wpiszą się na listę gości! Zapisy rozpoczną się w poniedziałek (20.10.br.) o godz.21.00 pod linkiem https://docs.google.com/forms/d/1LzKigtW0RQxpD_V98DXa5VIbbXH2Uj7dT5FX44y32oI/ (do czasu zapisów link jest nieaktywny). Lista osób zostanie opublikowana w środę na wydarzeniu.

- Na zaproszenia do klubu DIVA polujcie już od poniedziałku w kserze u Patryka i kserze w akademikach. Wejście do klubu już od godziny 21.00 jedynie za okazaniem zaproszenia! (osoby z tramwaju również muszą je mieć ze sobą).

- Dla pierwszych 100 osób mamy darmowe welcome drinki:)

- A dla najlepiej przebranych czekają nagrody!! 

Tej nocy nie oglądajcie się za siebie! 

Do zobaczenia!