Dni Kariery UJ CM 2015

Mar 16th 2015, 05:06 | Aktualności |

Sekcja ds. Dydaktyki i Karier Akademickich CM wraz z organizacjami studenckimi, zaprasza na kolejną edycję „Dni Kariery" dla studentów i absolwentów Collegium Medicum. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 18 – 20 marca 2015 r. na trzech wydziałach UJ CM.

Celem przyświecającym organizowaniu Dni Kariery jest przybliżenie studentom oraz absolwentom UJ CM idei świadomego kształtowania swojej ścieżki zawodowej poprzez prezentację licznych możliwości: od staży podyplomowych, poprzez kursy specjalistyczne oraz studia podyplomowe, zatrudnienie w placówkach medycznych, do stworzenia biznesplanu i otwarcia własnej firmy.

Wydarzenie pierwszy raz będzie odbywać się równocześnie na trzech wydziałach Collegium Medicum i będzie miało formę warsztatów i prezentacji sprofilowanych pod studentów i absolwentów na Wydziale Lekarskim, Wydziale Farmaceutycznym i Wydziale Nauk o Zdrowiu UJ CM.

Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się o możliwościach wyjazdów zagranicznych przygotowanych w programie Erasmus plus oraz o wymianach naukowych i praktykach wakacyjnych dostępnych obecnie dla studentów i absolwentów.

Zajęcia warsztatowe zostaną przeprowadzone przez zaproszonych trenerów i specjalistów, którzy w małych grupach szkoleniowych będą mogli przekazać praktyczną wiedzę i umiejętności.

Na trzeci ostatni dzień wydarzenia zaprosiliśmy  prelegentów z Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Instytutu Leków i Medycznego Centrum Kształcenia Podyplomowego, którzy omówią zagadnienia z zakresu specjalizacji, staży i egzaminów państwowych.


Program wydarzenia znajduje się w załączniku (linki do zapisów na warsztaty dostępne na: http://www.dnikariery.cm.uj.edu.pl/program )


Załączniki

Szczegółowy program wydarzenia