Campus Akademicki Solina 2013 - dla każdego!

Jul 17th 2013, 15:42 | Aktualności |

Cześć,
udało się zaliczyć sesję? Mamy nadzieję, że tak! Po ciężkim roku akademickim, zarwanych nocach spędzonych na zakuwaniu do sesji zasłużyłeś na odpoczynek
i odrobinę szaleństwa, dlatego mamy dla Ciebie COŚ SPECJALNEGO


CAMPUS AKADEMICKI SOLINA 2013!


Być może byłeś już z nami na poprzednich edycjach? Jeśli nie, to tym bardziej zapraszamy do wzięcia udziału. Nie możesz przejść przez studia nie będąc na Campusie!

Serdecznie zapraszamy mając na uwadze współorganizowanie przez nas CMUJ wielu imprez i wydarzeń macie gwarantowaną dobrą zabawe tak jak odbywało się to przez cały rok!!

Szukasz nowych wrażeń?
Chcesz się dobrze bawić i poznać ciekawych ludzi?
Masz ochotę rzucić się w wir wakacyjnego szaleństwa?
Pragniesz poznać życie studenckie jakiego jeszcze nie znasz?
Potrzebujesz naładować akumulatory przed nowym rokiem akademickim?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś TAK, to ten obóz jest właśnie dla Ciebie! Sprawimy, że te wakacje będą dla Ciebie niezapomniane i kto wie, być może zobaczymy się za rok.

Ponadto nad Soliną czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji. Na warsztatach salsy Rueda de Casino wyzwolisz swój temperament i nauczysz się wykorzystywać go na parkiecie, tańcząc Dancehall poczujesz klimat wysp karaibskich, słońca i plaży. Kurs Latino Party pozwoli Ci nauczyć się zmysłowych, uwodzących ruchów, a zajęcia z tańca towarzyskiego pokażą jak cieszyć się tańcem wykorzystując proste kroki i choreografię. Ponadto członkowie Klubu Żeglarskiego Odyseusz pomogą Ci zgłębić tajniki żeglarstwa, a na warsztatach fotograficznych dowiesz się jak można robić fajne i ciekawe zdjęcia bez konieczności wydawania dużych pieniędzy na drogi sprzęt. Na basenie pod okiem doświadczonych instruktorów nauczysz się pływać lub podszkolisz swoje umiejętności pływackie, w lesie będziesz miał okazję zagrać w paintballa, a na kortach pod okiem instruktora pograsz w tenisa :)

Nie zapomnij, że Campus to przede wszystkim integracja! Do wieczornych atrakcji należeć będzie m.in. piana party oraz silent party. Obóz uświetni występ kabaretu Kacper Ruciński, który na campusowej scenie zagości nie po raz pierwszy i mamy nadzieję, że nie ostatni.

 

A jak co roku na każdego campusowego nowicjusza czeka chrzest bojowy, czyli otrzęsiny :) :) :)

Tydzień nad Soliną to dla Ciebie i Twoich znajomych doskonała okazja do integracji z ludźmi z całej Polski (co roku Campus przyciąga około 500 żaków z różnych uczelni), wypoczynku i świetnej zabawy. Przekonaj się sam.

Koniecznie odwiedź naszą stronę internetową: www.campusakademicki.eu i polub nas na facebooku. Juz wkrótce atrakcyjne konkursy z nagrodami.

Pamiętaj:

Campus Akademicki Solina 2013
Gdzie: WZW Jawor w Solinie

Kiedy: 2-8 września 2013
Cena: 545 zł
Zapisy: od 24 czerwca do wyczerpania miejsc.


Obejrzyj nasz filmik z ubiegłego roku. Podoba się? Nie czekaj, już dziś zapisz się 
na Campus. Nie pożałujesz! :)


Do zobaczenia nad Soliną!