Zmiany w sposobie uzyskiwania miejsca w Akademiku na rok 2013/14

Apr 6th 2013, 20:52 | Aktualności |

W nadchodzącym roku akademickim 2013/2014 planowane jest wprowadzenie zmian w sposobie rozdysponowania miejsc w Domach Studenckich Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Planowane zmiany to:

  • Wprowadzenie możliwości złożenia wniosku o miejsce w Akademiku bez konieczności udokumentowania dochodów w rodzinie studenta;
  • Wprowadzenie giełdy zamian miejsc;
  • Wprowadzenie możliwości składania wniosku o miejsce w Akademiku w czasie trwania roku akademickiego drogą elektroniczną przy użyciu systemu USOSWeb.
 
W związku z powyższym w najbliższym czasie (prawdopodobnie od 8 kwietnia) w ramach testów zostanie udostępniona studentom możliwość składania wniosków o miejsce w Domu Studenckim przy użyciu systemu USOSWeb.

Cały czas studenci będą mieli możliwość złożyć wniosek z pominięciem drogi elektronicznej zgodnie z opisem przedstawionym tutaj.

Szczegóły dotyczące składania wniosków drogą elektroniczną oraz pozostałych zmian zostaną przedstawione w najbliższym czasie.


Jeśli tylko macie jakieś pytania / komentarze / wątpliwości / propopzycje możecie pisać w komentarzach na FB, na maila lub PM

Pozdrawiam

Bartek Wojciechowski